TOYO
Najwyższa jakośc podzespołów

Silnik KUBOTA

Napęd hydrostatyczny pochohdzi od renomowanej włoskiej firmy Bondioli i Pavesi - lidera w dziedzinie napędów, jednego z liderów rynku. Wysokiej jakości 
osiowe pompy tłokowe Bondioli i Pavesi w połączeniu z najlepszymi silnikami Kubota gwarantują moc 
na wiele lat. Za pomocą przełącznika kołyskowego na joysticku można wybrać kierunek jazdy i wygodnie podnosić, opuszczać lub kierować w tym samym czasie. W ten sposób możliwa jest płynna obsługa 
ładowarki podczas pracy. 

Ekologiczne normy spalin.
Silnik D1105 jest zgodny z normą emisyjną EPA Tier 4. Są to najbardziej rygorystyczne międzynarodowe przepisy dotyczące emisji w tej klasie.   
Seria 05 jest uznanym liderem w swojej klasie wydajności i jest wykorzystywana jako źródło zasilania przez wielu znanych producentów urządzeń przemysłowych.
Model D1105 oferuje płynne przejście z Tier 2 do Tier 4, ponieważ ma te same kompaktowe wymiary i punkty montażowe, przy jedynie niewielkiej zmianie
wydajności w porównaniu z Tier 4.
Oryginalny system E-TVCS (Ecology-Three Vortex Combustion System) firmy Kubota został ulepszony. Przepływ powietrza do komory spalania i konstrukcja tłoka zostały zoptymalizowane w celu zmniejszenia emisji cząstek stałych (PM) w tej klasie silników o imponujące 50 % - co odpowiada tym samym rygorystycznym limitom emisji spalin, co w przypadku silników o mocy powyżej 37 kW (EPA Interim Tier 4).

Mobirise

Hudraulika BUCHER

Hydrauliczny układ sterowania firmy Bucher Hydraulic gwarantuje długą żywotność i bezpieczną, bezawaryjną pracę.

 

Mobirise

Napęd hydrostatyczny
BONDIOLI & PAVESI 

Napęd hydrostatyczny pochohdzi od renomowanej włoskiej firmy Bondioli i Pavesi - lidera w dziedzinie napędów, jednego z liderów rynku. Wysokiej jakości 
osiowe pompy tłokowe Bondioli i Pavesi w połączeniu z najlepszymi silnikami Kubota gwarantują moc na wiele lat. Za pomocą przełącznika kołyskowego na joysticku można wybrać kierunek jazdy i wygodnie podnosić, opuszczać lub kierować w tym samym czasie. W ten sposób możliwa jest płynna obsługa ładowarki podczas pracy. 

Mobirise

Filtry DONALDSON

Zastwowane w ładowarkach TOYO oczyszczacze powietrza FPG to gama dwustopniowych filtrów powietrza do silników RadialSeal™ do pracy w warunkach średniego i dużego zapylenia.
Zaawansowana konstrukcja RadialSeal™ chroni sprzęt drogowy i terenowy w warunkach średniego zapylenia. Technologia RadialSeal™, gwarantuje niezawodne i solidne uszczelnienie oraz ułatwia serwisowanie.
Filtr bezpieczeństwa chroni silnik podczas wymiany filtra w terenie. Wszystkie modele FPG mogą przyjąć filtry bezpieczeństwa.
Filtry są łatwe w serwisowaniu. Czas serwisowania bez użycia narzędzi trwa 5 minut lub krócej. Dwustopniowa filtracja powietrza. Wbudowany styczny filtr wstępny przed filtrem pierwotnym usuwa do 85% przychodzącego pyłu. Dwustopniowa filtracja powietrza. Wbudowany styczny filtr wstępny przed filtrem pierwotnym usuwa do 85% przychodzącego pyłu. Łatwe do zapięcia zatrzaski utrzymują osłonę / pojemnik na kurz.

TOYO
to również doskonała funkcjonalność

Przegubowy układ kierowniczy

Dzięki mocnemu przegubowemu układowi kierowniczemu
ładowarki mogą poruszać się w każdym terenie na 4 kołach,  zachowując przy tym wyjątkową zwrotność i przyczepność.  Przednia i tylna oś wahają się niezależnie od siebie. Zapewnia to optymalną trakcję i pozwala ładowarce bezproblemowo poruszać  się po nierównym terenie bez żadnych problemów. 
 
Wielofunkcyjny joystick

Wszystkie ładowarki kołowe są standardowo wyposażone
w wielofunkcyjny joystick z pozycją pływającą i blokadą  przedniego ramienia. Modele 836,841, 850A i 851 są wyposażone w 2-biegowy napęd hydrostatyczny. 
Etap I: bieg roboczy, etap II: bieg jazdy.
Pedał hamulca

Wszystkie modele (z wyjątkiem 850A) są wyposażone w calowy
pedał hamulca. Umożliwia to wyłączenie napędu hydrostatycznego  nawet podczas pracy z osprzętem pod pełnym obciążeniem.  Jest to również przydatne podczas załadunku i rozładunku. Nawet przy pełnym otwarciu przepustnicy można jechać bardzo wolno. 
 
Ergonomicznie miejsce pracy

Dużo miejsca na nogi do wygodnej pracy,
i wygodny fotel kierowcy ze skórzanym obiciem.
Wszystkie modele kabin są doskonałe wygłuszone
i standardowo wyposażone w ogrzewanie, spryskiwacze
przedniej szyby, oraz pełne oświetlenie przód i tył.
 

Easy Website Builder